Top universal kaminas Ø180+2V h=10,25m. kompl.
kaminai-top-chimneys-d180-kw2-10,25
kaminai-24-dalys-su-2-vent
kaminai-24-sertifikatai
kaminai-24-keramika-p-d-group

Kamino sistemos sudedamosios dalys:

• kamino blokeliai, • keraminiai vamzdžiai, • pajungimo trišakis 90°, • išvalymo trišakis (pravala), • kondensato indas, • glaistas keramikai sujungti, • išvalymo durelės (su termoizoliaciniu užpildu), • kamino izoliacija, • virš. antgalis/konusas, • ventiliacinės grotelės.
Kamino blokelis Keraminis vamzdis Pajungimo trišakis 90° Pravala Kondensato indas glaistas keramikai Išvalymo durelės Kamino izoliacija Sandarinimo detalė su kūgiu Ventiliacinės grotelės

k24.lt-19
Betoninė dengiamoji plokštė 69 €

Ar Jums reikalinga betoninė dengiamoji plokštė?

Jei kaminą virš stogo planuojate tinkuoti - TAIP.
Jei kaminą virš stogo planuojate skardinti - greičiausiai NE.

Daugiau skaitykite ČIA

Top universal kaminas Ø180+2V h=10,25m. kompl.

Kaina atsiimant iš sandėlio
1673.25 820 €
Sužinokite kainą su pristatymu

Įveskite pristatymo adreso pašto kodą

LT-

Galutinė kamino kaina
Galutinė suma apmokėjimui nurodoma kiekvienam klientui individualiai perengtame komerciniame pasiūlyme, įvertinus visus pirkėjo poreikius ir pageidavimus. Kiekvienam klientui individualų pasiūlymą/kamino sąmatą paskaičiuojame visais atvejais, greitai ir visuomet NEMOKAMAI.
Pastaba: esant poreikiui, galima kamino pajungimo trišakį 90° pakeisti į 45°, taip pat galima kaminą užsakyti ir su dviem pajungimo trišakiais. Papildomai naudoti arba nenaudoti kitus kamino elementus (papildomus ventiliacijos kanalus, betoninę dengiančiąją kamino plokštę ir pan.).

Kamino pristatymo terminas
Garantuojame greitą ir saugų kamino pristatymą. Po užsakymo apmokėjimo, kaminas supakuojamas ir siunčiamas pirkėjo nurodytu adresu. Prieš tai vairuotojas skambina pirkėjui ir suderina pristatymo laiką. Įprastai kaminai pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Pristatymas ir iškrovimas
Kaminai pristatomi su 12t, 15t ir 18t bendrosios masės sunkvežimiais, turinčiais hidraulinį liftą ir palečių vežimėlį. Pirkėjas turi pasirūpinti tinkamu privažiavimo keliu iki kamino iškrovimo vietos. Kaminui iškrauti turi būti paruošta aikštelė lygiu ir tvirtu pagrindu. Kaminas iš automobilio iškraunamas hidraulinio lifto pagalba (nereikia iškrauti rankomis).

Kaminų atsiėmimas iš sandėlio
Kaminus galima atsiimti ir patiems iš sandėlio Šiauliuose. Jei apsispręsite atsiimti patys, kad galėtume laiku paruošti Jūsų užsakymą, prašome susisiekti su mumis iš anksto el. paštu: pardavimai@kaminai24.lt arba telefonu: +370 641 22888 (nuo 8:00 iki 17:00).

Jei reikia pagalbos, norite pasikonsultuoti - visada kreipkitės.
Parašykite mums pardavimai@kaminai24.lt
Paskambinkite mums +370 641 22888
Arba užpildykite užklausos formą NEMOKAMOS SĄMATOS

Kamino Aprašymas

Pilnai sukomplektuotas trisluoksnis modulinis kaminas
 • Gamintojo prekės ženklas: TOP chimneys®
 • Kamino sistemos pavadinimas: TOP UNIVERSAL
 • Blokelio tipas: vieno dūmų kanalo su dviem ventiliacijom
 • Blokelio išoriniai matmenys: 36x56x24 cm
 • Kamino įdėklas: keramikinis WA
 • Kamino diametras: Ø 180
 • Kamino aukštis: 10.25 m
 • Trišakio pajungimo atšaka: 90°
 • Darbinė temperatūra: nuo 60°C iki 600°C
 • Atsparus ilgalaikiam agresyvaus kondensato poveikiui ir drėgmei
 • Atsparus suodžių gaisrui iki 1000°C
 • 30 metų garantija
 • CE ženklinimas
 • EB sertifikatai
 • Draudimas
TOP-chimneys-logo

TOP chimneys® prekės ženklas jau seniai siejamas tik su aukšta kokybe ir patikimumu. Tiesa, pripažinto lyderio pozicijų nebuvo lengva pasiekti vien dėl inovatyvių technologijų panaudojimo gamybos, logistikos, klientų aptarnavimo srityse.
Gamintojui sėkmę lemia talentinga specialistų komanda, aktyvumas, išskirtinis požiūris į gaminamų produktų kokybę bei susitelkimas į nuolatinį jų tobulinimą.
Gamintojas siūlo labai platų keramikinių dūmtraukių sistemų asortimentą, suteikdamas 30 metų garantiją, techninę pagalbą ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimą.

Šiuo metu perkamiausia kamino sistema iš TOP chimneys® asortimento - TOP UNIVERSAL.

TOP UNIVERSAL - tai universali, trisluoksnė, pilnai izoliuota ir visiškai sukomplektuota kamino sistema, sudaryta iš aukščiausios kokybės komponentų. Tinkanti visiems tradiciniams šildymo įrenginiams (katilams, krosnelėms, židiniams), kūrenamiems: dujomis, skystuoju, kietuoju kuru (malkomis, briketais, granulėmis, biomase, akmens anglimi).

PRANAŠUMAI

Kaminuose naudojama keramika žymima WA. WA - aukščiausia atsparumo klasė garų difuzijai (įgeriamumui)! Kaminai apdrausti didesnei kaip 300 000 EUR sumai kiekvienam draudiminiam įvykiui. Tai patvirtina gamintojo atsakomybę ir garantinių įsipareigojimų vykdymo užtikrinimą.

SERTIFIKATAI

Visos TOP chimneys® keramikinių kaminų sistemos išbandytos užsienio šalių notifikuotose laboratorijose ir turi tarptautinius sertifikatus.

kaminu-sertifikatai

GALIMYBĖS IR PASIRINKIMAS

ATSIŽVELGDAMI Į JŪSŲ POREIKIUS, GALIME PASIŪLYTI BET KOKIO TIPO, DIAMETRO AR AUKŠČIO KERAMIKINIUS KAMINUS, PARENGTI DETALIAS KAMINO SĄMATAS NEMOKAMAI!

Vienoje vertikalioje kamino konstrukcijoje galimos labai įvairios kamino ir papildomų ventiliacijos kanalų sąrankos:

 1. Vieno dūmų kanalo (matmenys 36x36 cm).
 2. Vieno dūmų kanalo su ventiliacija (matmenys 36x50 cm).
 3. Vieno dūmų kanalo su dviguba ventiliacija (matmenys 36x56 cm).
 4. Vieno dūmų kanalo su ventiliacija + 2 k. papildoma ventiliacija (matmenys 36x74 cm).
 5. Vieno dūmų kanalo su dviguba ventiliacija + 2 k. papildoma ventiliacija (matmenys 36x80 cm).
 6. Vieno dūmų kanalo su ventiliacija + 4 k. papildoma ventiliacija (matmenys 36x98 cm).
kamino-blokeliai-matmenys

Galima rinktis iš šių dūmtraukio diametrų: Ø160 mm, Ø180 mm, Ø200 mm.

Kamino aukštis gali būti parenkamas žingsniu kas 25 cm, t. y.: 4,00 m, 4,25 m, 4,50 m, 4,75 m, 5,00 m, 5,25 m ir t. t. nuo 4 iki 25 m.

Galima kamino pajungimo trišakį 90° pakeisti į 45°, taip pat galima kaminą užsakyti ir su dviem pajungimo trišakiais. Papildomai naudoti arba nenaudoti kitus kamino elementus (papildomus ventiliacijos kanalus, betoninę dengiančiąją kamino plokštę ir pan.).

PAGALBA RENKANTIS KAMINĄ

Jei nežinote ar neapsisprendžiate kokį kaminą pasirinkti - pasinaudokite mūsų pagalba! Drąsiai skambinkite arba rašykite mums! Profesionaliai pakonsultuosime, patarsime ir padėsime rasti geriausią sprendimą Jūsų namui. Tel. +370 641 22888, el.p. info@kaminai24.lt GREITAI IR NEMOKAMAI PARENGSIME DETALIĄ KAMINO SĄMATĄ, įskaitant pristatymą ir iškrovimą bet kurioje Lietuvos vietoje.

Taip pat galite pateikti individualią užklausą internetu. Lengvai užpildykite užklausos formą ir gaukite individualiai Jums parengtą geriausios kainos pasiūlymą! Į užklausos formą galite pereiti čia: NEMOKAMOS SĄMATOS

Nemokamos sąmatos
x
 • PASINAUDOKITE NUOLAIDOS KODU NUOL51 IR GAUKITE 51% NUOLAIDĄ KERAMIKINIAM KAMINUI + NEMOKAMĄ KAMINO SAMATĄ! KONSULTUOJAME GYVAI, TIEK BIURE, TIEK TELEFONU AR EL. PAŠTU.
 • PASINAUDOKITE NUOLAIDOS KODU NUOL51 IR GAUKITE 51% NUOLAIDĄ KERAMIKINIAM KAMINUI + NEMOKAMĄ KAMINO SAMATĄ! KONSULTUOJAME GYVAI, TIEK BIURE, TIEK TELEFONU AR EL. PAŠTU.
 • PASINAUDOKITE NUOLAIDOS KODU NUOL51 IR GAUKITE 51% NUOLAIDĄ KERAMIKINIAM KAMINUI + NEMOKAMĄ KAMINO SAMATĄ! KONSULTUOJAME GYVAI, TIEK BIURE, TIEK TELEFONU AR EL. PAŠTU.
 • PASINAUDOKITE NUOLAIDOS KODU NUOL51 IR GAUKITE 51% NUOLAIDĄ KERAMIKINIAM KAMINUI + NEMOKAMĄ KAMINO SAMATĄ! KONSULTUOJAME GYVAI, TIEK BIURE, TIEK TELEFONU AR EL. PAŠTU.
 • PASINAUDOKITE NUOLAIDOS KODU NUOL51 IR GAUKITE 51% NUOLAIDĄ KERAMIKINIAM KAMINUI + NEMOKAMĄ KAMINO SAMATĄ! KONSULTUOJAME GYVAI, TIEK BIURE, TIEK TELEFONU AR EL. PAŠTU.